|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

155 میلیون متر مکعب آب از آب‌بندان‌های مازندران وارد شالیزارهای استان شد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: از ابتدای سال کشاورزی جاری تا کنون نزدیک به 155 میلیون متر مکعب آب از آب‌بندان‌های مازندران برداشت شده که معادل 40 درصد کل آب موجود این مخازن محلی استان در ابتدای سال 1403 است.

  عمومی
  1403/04/24
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران مطرح کرد:

توزیع 37 میلیون متر مکعب آب در کشتزارهای تحت تنش آبی شهرستان میاندورود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: از ابتدای فصل کشاورزی تا کنون بیش از 37 میلیون متر مکعب آب از زیرساخت‌ها و تاسیسات آبیاری در کشتزارهای شهرستان میاندورود توزیع شد و بخش مهمی از نیازهای کشاورزان این شهرستان که نگران تنش آبی در کشتزارهای خود بودند را برطرف کرد.

  عمومی
  1403/04/23

آب منطقه‌ای مازندران 23 نیروی جدید از آزمون فراگیر استخدام می‌کند

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: این دستگاه اجرایی برای استخدام 23 نیروی کار جدید با تخصص‌های مختلف در آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اعلام ظرفیت کرده است.

  عمومی
  1403/04/20
مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

450 میلیون متر مکعب آب کشاورزی در دشت‌های مازندران توزیع شد

مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران از توزیع حدود 450 میلیون متر مکعب آب کشاورزی در شبکه‌های هراز، البرز، گلورد و تجن طی فصل کشاورزی جاری خبر داد.

  عمومی
  1403/04/19

حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) برای پاسخگویی به سوالات مردمی

حیدر داودیان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران در روز دوشنبه ۱۴03/4/18 از ساعت 9 الی11 در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت(سامد) حضور خواهند داشت.

  عمومی
  1403/04/17

افزایش 35 درصدی بارندگی‌های مازندران در سال آبی جاری

مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: میزان بارندگی‌ها در مازندران از ابتدای سال آبی جاری –یکم مهر 1402- تا کنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد و نسبت به مدت مشابه در دوره درازمدت 10 درصد بیشتر شده است.

  عمومی
  1403/04/13

ادای احترام مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران به پیشکسوتان در روز تکریم بازنشستگان

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: همزمان با روز تکریم خانواده و بازنشستگان مدیرعامل این دستگاه با حضور در منزل 2 تن از بازنشستگان آب منطقه‌ای در شهرستان نوشهر با آن‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

  عمومی
  1403/04/12
مدیر دفتر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

بهسازی سردهانه‌های کشاورزی خسارت دیده از سیل اخیر در حال انجام است

مدیر دفتر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: عملیات بهسازی سردهانه‌های کشاورزی در مناطقی که از سیل‌های اخیر آسیب دیدند توسط این شرکت در حال انجام است و طی روزهای اخیر نیز بیش از 40 سردهانه بازسازی شد.

  عمومی
  1403/04/11

هشدار آب گرفتگی و وقوع سیلاب در ارتفاعات و دامنه های مازندران

کارگروه مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به در پیش بودن ورود سامانه ناپایدار به استان از ساعات بعدازظهر تا اوایل شب روزهای یکشنبه -۳ تیر- تا چهارشنبه -۶ تیر- و پیش‌بینی وقوع سیلاب در دامنه‌ها و ارتفاعات، نسبت به حضور و تردد در حاشیه و بستر رودخانه‌های مناطق کوهستانی، مسیل‌ها و مناطق مرتفع هشدار داد.

  عمومی
  1403/04/03
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

دستگاه‌ها برای حفظ حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها همراه باشند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران با بیان این‌که همه دستگاه‌های مرتبط باید در زمینه حفظ حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها هم‌مسیر باشند، گفت: توجه به هشدارهای آب منطقه‌ای برای ایمن‌سازی سازه‌های فاقد آبگذر ایمن و رفع تصرفات حریم و بستر رودخانه‌‌ها و مسیل‌ها می‌تواند مانع بروز خسارات ناشی از سیل شود که تحقق این امر به همراهی همه دستگاه‌های مرتبط نیاز دارد.

  عمومی
  1403/04/03

بازدید مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران از مناطق سیل‌زده بلده

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران روز جمعه –یکم تیر- در مناطق سیل‌زده بخش بلده شهرستان نور حضور یافت و از آخرین وضعیت عملیات بهسازی رودخانه‌ و مسیل‌های منطقه بازدید کرد.

  عمومی
  1403/04/02

برنامه‌ریزی برای مدیریت بحران در کمیته راهبری سیلاب مازندران

اقدامات مرتبط با مدیریت سیلاب احتمالی پایان هفته در مازندران به منظور پیشگیری از خسارت‌های احتمالی و اجرای امور ضروری برای شرایط اضطراری در جلسه کمیته راهبری سیلاب مازندران که با حضور مدیرکل مدیریت بحران، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای و سایر مدیران مرتبط برگزار شد مورد بررسی قرار گرفت.

  عمومی
  1403/03/30

هشدار سطح نارنجی هواشناسی مازندران

ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی جدید به استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی، نسبت به آبگرفتگی ، وقوع سیلاب نقطه‌ای و محلی و پرآب شدن رودخانه‌ها هشدار داد.

  عمومی
  1403/03/29

هشدار؛ احتمال وقوع سیلاب تا پایان هفته وجود دارد

کارگروه مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران نسبت به تکرار وقوع سیلاب و جریان‌های طغیانی در ارتفاعات مازندران تا پایان هفته جاری هشدار داد و بر لزوم پرهیز از حضور در حاشیه رودخانه‌های کوهستانی، مسیل‌ها و مناطق دامنه‌ای طی روزهای پیش رو تاکید کرد.

  عمومی
  1403/03/27

کارمند آب‌منطقه‌ای مازندران قهرمان مسابقات سراسری دارت وزارت نیرو شد

مدیر امور ورزشی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارت وزارت نیرو با کسب یک عنوان قهرمانی برای شرکت آب منطقه‌ای مازندران پایان یافت.

  عمومی
  1403/03/27

رئیس گروه فن‌آوری اطلاعات شرکت آب منطقه‌ای مازندران منصوب شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران آرین آیینی را به عنوان رئیس جدید گروه فن‌آوری اطلاعات این دستگاه اجرایی منصوب کرد.

  عمومی
  1403/03/27
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

سیل 24 خرداد جاده چالوس بر اثر «جریان واریزه‌ای» رخ داد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: سیل شامگاه 24 خرداد در منطقه دزدبن جاده چالوس ناشی از جاری شدن روان‌آب بر اثر رگبارهای نقطه‌ای در ارتفاعات این منطقه بود که همراه با سنگ‌ها، واریزه کوهی، چوب و گل و لای در مسیل منتهی به یک واحد پذیرایی حاشیه جاده جریان واریزه‌ای ایجاد کرد و خساراتی به بار آورد.

  عمومی
  1403/03/26
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

امدادرسانی آب منطقه‌ای به منطقه سیل‌زده جاده چالوس در حال انجام است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: عملیات بازگشایی رودخانه و پاکسازی نقاط سیل‌زده در جاده چالوس از صبح امروز و بلافاصله با فروکش کردن سیلاب آغاز شد و همکاران ما همراه با نیروهای فنی سایر دستگاه‌های مرتبط مشغول فعالیت برای عادی‌سازی مسیر تردد هستند.

  عمومی
  1403/03/25

بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران از طرح آبرسانی ساری و سد زارم‌رود

نماینده ولی فقیه در مازندران به منظور بررسی عملیات اجرایی 2 طرح مهم تأمین آب شهرستان‌های ساری و میاندورود از طرح تکمیل آبرسانی به ساری از سد شهید رجایی و کارگاه سد زارم‌رود بازدید کردند.

  عمومی
  1403/03/24

هشدار سیلاب در ارتفاعات مازندران و طغیانی شدن رودخانه‌ها

کارگروه مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به در پیش بودن ورود سامانه ناپایدار به استان از امروز -پنجشنبه- و پیش‌بینی وقوع سیلاب در ارتفاعات، نسبت به حضور و تردد در حاشیه و بستر رودخانه‌های مناطق کوهستانی، مسیل‌ها و مناطق دامنه‌ای تا روز شنبه 26 خرداد هشدار داد.

  عمومی
  1403/03/24
معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای مازندران مطرح کرد:

تحقق بندهای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در آب منطقه‌ای مازندران

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: با هدف کمک به اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و تشویق به ازدواج و فرزندآوری بین کارکنان این شرکت در یک سال اخیر برنامه‌های حمایتی متعددی از جمله اهدای کمک‌هزینه ازدواج و فرزندآوری، پرداخت کامل حقوق در دوره مرخصی زایمان و امکان دورکاری پنجشنبه‌ها برای مادران دارای فرزند زیر 12 سال اجرایی شد.

  عمومی
  1403/03/22
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

87 میلیون متر مکعب آب از آب‌بندان‌های مازندران برداشت شد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: از ابتدای فصل کشاورزی جاری تا کنون 87 میلیون متر مکعب آب از آب‌بندان‌های مازندران برای مصرف در کشتزارهای این استان برداشت و توزیع شد.

  عمومی
  1403/03/21
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

ممنوعیت شنا در رودخانه‌ها و تاسیسات آبی مازندران دائمی است + فیلم

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: شهروندان و مسافران استان با توجه به ممنوعیت شنا در رودخانه‌ها و تاسیسات آبی اعم از دریاچه سدها، کانال‌های کشاورزی، آب‌بندان‌ها و دهانه سدهای انحرافی و خطرات احتمالی ناشی از شنا در این منابع آبی، هشدارها را جدی بگیرند و از ورود به آب برای شنا در این نقاط خودداری کنند.

  عمومی
  1403/03/20

سرپرست اداره منابع آب شهرستان های بابلسر و فریدونکنار معرفی شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران محمدمهدی هدایتی را به عنوان سرپرست اداره منابع آب بابلسر و فریدونکنار معرفی کرد.

  عمومی
  1403/03/19

هشدار سطح نارنجی هواشناسی مازندران

ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی، نسبت به جاری شدن رواناب ها بصورت محلی هشدار داد.

  عمومی
  1403/03/16

اینفوگرافیک | شیوه‌نامه مدیریت توامان مصرف آب و برق

طبق شیوه‌نامه توامان مصرف آب و برق به همه شرکت‌های آب منطقه‌ای و توزیع برق استان‌ها از سوی وزارت نیرو در نیمه دوم سال 1402، مشترکانی که مصرف آب مازاد داشته باشند در صورت محرز شدن اضافه برداشت‌، برق‌شان در طول سال محدود می‌شود. در این اینفوگرافیک داده‌های مربوط به این شیوه‌نامه تشریح شده است.

  عمومی
  1403/03/16

کارگروه مدیریت و راه‌اندازی شبکه گلورد آغاز به کار کرد

فعالیت کارگروه مدیریت و راه‌اندازی شبکه آبیاری و زهکشی گلورد به منظور برنامه‌ریزی مدیریت توزیع آب سد گلورد در کشتزارهای شرق مازندران و افزایش هماهنگی با جامعه محلی و بهره‌برداران دشت گلورد آغاز شد.

  عمومی
  1403/03/16

استاندار مازندران از طرح انتقال آب چالوس به شرق استان بازدید کرد

استاندار مازندران به منظور بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی طرح انتقال آب چالوس به شرق استان از این پروژه مهم مدیریت آب بازدید کرد.

  عمومی
  1403/03/15
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

رهاسازی آب کشاورزی از سد شهید رجایی آغاز شد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: رهاسازی آب از سد شهید رجایی ساری به منظور تأمین آب کشاورزی کشتزارهای پایین‌دست این سد از امروز –-یکشنبه 13 خرداد- آغاز شد.

  عمومی
  1403/03/13

پیشرفت فیزیکی 42 درصدی طرح اضطراری آبرسانی به شرق مازندران

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: عملیات اجرایی طرح اضطراری آبرسانی به شرق مازندران که حدود 14 ماه از آغاز عملیات اجرایی آن می‌گذرد با روند مناسبی در حال اجرا است و در حال حاضر 42 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  عمومی
  1403/03/12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 20 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 58
 • بیشترین بازدید همزمان : 303
 • بازدید امروز : 1,285
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید : 18,560,825
 • آخرین به روزرسانی : 1403/04/24 08:05:52
 • شناسه IP شما : 44.192.44.30

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی : info[at]mzrw.ir
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا : 1821