|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
در دومین جلسه شورای حفاظت و کارگروه سازگاری با کم آبی استان عنوان شد:

گذر از خشکسالی با مدیریت مصرف و تغییر الگوی کشت

🔶دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان در سالجاری با حضور دستگاه های اجرایی استان درمحل استانداری مازندران به ریاست دکتر رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در تاریخ ١۴٠٠/٧/٢٩ برگزار گردید.

  اخبار
  1400/07/29

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از سد لاستیکی پازوار و سرخرود

دکتر غلامی راد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در تاریخ ١۴٠٠/٧/٢٧ از پروژه ایستگاه پمپاژ برای سد لاستیکی پازوار و روند اجرای سد لاستیکی سرخرود که از پروژه های طرح های زود بازده شرکت آب منطقه ای مازندران می باشد بازدید بعمل اورد.

  اخبار
  1400/07/28
پنجاه و پنجمین گردهمایی مدیران ارشد بخش آب کشور:

مازندران پیشگام در طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی

پنجاه وپنجمین گردهمایی مدیران ارشد بخش آب کشور به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا ، معاونین شرکت مدیریت منابع آب ایران ، رئیسان حوضه های آبریز 9 گانه و مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای برگزار شد.

  اخبار
  1400/07/25

پدیده ماسه خواری را دریابید

معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: چندین سال است که پدیده ماسه خواری بسیار رواج پیدا کرده و موجب برهم زدن زیست بوم دریای خزر شده است و اگر اکنون جلوی آن گرفته نشود در آینده آسیب های جدی تری را متحمل محیط زیست کشور می کند.

  اخبار
  1400/07/25
گزارش شش ماهه اول سال 1400:

انسداد 45 حلقه چاه آب غیرمجاز در مازندران

مدیر حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران از انسداد 45 حلقه چاه غیرمجاز و جلوگیری از اضافه برداشت به میزان ۱۰۰ هزار مترمکعب از چاه های مجاز در شش ماهه اول سال 1400خبر داد.

  اخبار
  1400/07/20

بازدید نمایندگان دفتر مقام معظم رهبری از پروژه های استانی نوشهر و چالوس

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، سردار شمعی مدیر امور پیگیری های ویژه دفتر مقام معظم رهبری از پروژه های استانی شهرستان های نوشهر و چالوس بازدید کرد.

  اخبار
  1400/07/20

95 درصد از آب تالاب میانکاله باید از دریا تغذیه شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، سید مهدی عمادی مدیر حفاظت و بهر ه برداری از منابع آب در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به وضعیت کمبود منابع آبی در شرق استان گفت: توپوگرافی تالاب میانکاله و اختلاف سطح آن با دریا منجر به عدم ورود آب شور دریا به تالاب شده ، این در صورتی است که آب شیرین به تنهایی نمی تواند در احیای این تالاب موثر باشد و باید 95 درصد از آب تالاب به وسیله آب دریا تامین شود

  اخبار
  1400/07/18

برگزاری جلسه بررسی طرح گردشگری چند منظوره تفریحی توریستی در حاشیه رودخانه ها و تاسیسات آبی استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران در نشست مورخ 1400/7/17 با حضور دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت ، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مشاور طرح برگزار گردید که گزارشی مبسوطی از اجرای طرح های گردشگری و تفریحی آبی توسط مشاور این طرح ارائه شد.

  اخبار
  1400/07/18

تولید انرژی برقابی در مازندران توسعه می یابد

شرایط توپوگرافی، رودخانه های متعدد و جریان آب مناسب و مداوم رودخانه های مازندران پتانسیل انرژی برقابی مناسبی ایجاد نموده است که می بایست از آن انرژی استفاده نمود.

  اخبار
  1400/07/18
مدیر قراردادهای شرکت آب منطقه ای مازندران

برگزاری 50 مناقصه در 6 ماهه اول در شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ،مدیر دفتر قراردادهای شرکت با اشاره به 50 مناقصه برگزار شده گفت: 3 مناقصه در راستای مجوز ماده 56 برای تامین مالی پروژه ها بوده که پس از انعقاد قرار داد بالغ بر 1500 میلیارد تومان برای طرح ها فراهم خواهد شد

  اخبار
  1400/07/12
دستور وزیر نیرو به شرکت‌های مادرتخصصی صنعت آب و برق؛

در تبدیل وضعیت ایثارگران صنعت آب و برق تسریع شود

وزیر نیرو طی دستوری به شرکت‌های مادر تخصصی صنعت آب و برق کشور، خواستار تسریع در تبدیل وضعیت ایثارگران مشمول در این صنعت شد.

  اخبار
  1400/07/07

میزان روان‌آب رودخانه‌های دائمی مازندران ۴۵ درصد کاهش یافت

متوسط حجم روان آب هفت رودخانه دائمی و مهم مازندران که ۷۰ درصد آب کشاورزی استان را تامین می‌کنند، در سال آبی گذشته نسبت به دوره یک ساله قبل از آن ۴۵ درصد کاهش یافت

  اخبار
  1400/07/06

مدیر منابع آب بهشهر و گلوگاه:در شش ماهه اول سال۷ حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان مسلوب المنفعه شده است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران مهندس کوروش قلی نژاد مدیر منابع آب بهشهر و گلوگاه با بیان اینکه صیانت از سفره های آب های زیرزمینی مهم ترین مسئله در سازگاری با کم آبی است و با ممنوعه دانستن دشت در شرق استان مازندران گفت : در شرق استان بدلیل کم آبی و برداشت های غیر مجاز تراز آبهای زیرزمینی را به شدت با افت مواجه کرده است.

  اخبار
  1400/07/04

هشدار آب منطقه ای مازندران درباره احتمال سیلابی شدن رودخانه های استان

شرکت آب منطقه ای مازندران با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.

  اخبار
  1400/07/03

برگزاری جلسه اتاق فکر جوانان در ارتباط با نقش ایشان در پیشبرد اهداف اقتصادی شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ، در جلسه ای که با حضور آقای دکتر نامدار عضو هیئت مدیره و جانشین مدیرعامل برگزار گردید پیرامون مسائل مهم و نقش اتاق فکر در حل مشکلات مختلف شرکت با ارائه طرح و برنامه مشخص از طریق جوانان شرکت بحث و تبادل نظر شد.

  اخبار
  1400/06/30

رئیس اداره منابع آب شهرستان عباس آباد منصوب شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ، دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت طی ابلاغی بنا به پیشنهاد معاون حفاظت و بهره برداری شرکت ، مهندس بهنام شجاع شفیعی را بعنوان رئیس اداره منابع آب شهرستان عباس آباد تعیین نمودند

  اخبار
  1400/06/30

اعلام آمادگی بانک صادرات ایران جهت مشارکت با شرکت آب منطقه‌ای در تأمین مالی پروژه‌های آب‌رسانی مازندران

در سفر یک‌روزه دکتر قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی و دکتر عرب نماینده پارلمانی مدیرعامل بانک صادرات ایران به استان مازندران بر انعقاد تفاهم‌نامه مابین بانک صادرات و شرکت آب منطقه‌ای مازندران در قالب ماده ۵۶ قانون به‌منظور کمک به توسعه استان مازندران در حوزه تأمین مالی پروژه‌های آب شرب و کشاورزی تاکید شد.

  اخبار
  1400/06/30

پنجاه و پنجمین جلسه کارگروه اجرایی مدیریت جامع کیفیت منابع آب استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، پنجاه و پنجمین جلسه کارگروه اجرایی مدیریت جامع کیفیت منابع استان با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی از جمله حفاظت محیط زیست، آب وفاضلاب ودانشگاه علوم پزشکی مازندران در شرکت آب منطقه ای مازندران مورخ 1400/6/27 برگزار گردید

  اخبار
  1400/06/29

تقدیر از شرکت آب منطقه ای مازندران در جشنواره شهید رجایی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران،، در آئین گرامیداشت جشنواره شهید رجایی، از شرکت آب منطقه ای مازندران‌ در بخش شاخص اجرای برنامه های بهره وری از آب ، طرح های عمرانی ، تامین مالی و سرمایه گذاری تقدیر شد .

  اخبار
  1400/06/25

رفع تصرف و آزادسازی 10 هزار متربع از حریم و بستر رودخانه کچرود شهرستان نوشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ،در مورخ ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۰ با پیگیری های حقوقی ، نظارت کارشناسان منابع آب شهرستان نوشهر و با بکارگیری امکانات بیش از ۱۰۰۰۰ مترمربع از اراضی تصرف شده در حریم و بستر رودخانه کچرود در محدوده روستاهای وازیوار،عزت و فراشکلای شهرستان نوشهر رفع تصرف و آزاد گردید.

  اخبار
  1400/06/20

قدر دانی مجمع عمومی شرکت از کاهش 60 درصد بند های حسابرسی در مقایسه با سال گذشته

به گزارش روابط عمومی اب منطقه ای مازندران در جلسه مجمع عمومی مالی سالیانه شرکت جهت رسیدگی به صورت های مالی سال 1399 که در روز یکشنبه چهاردهم شهریور برگزار شد معاون مجامع توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مادر تخصصی با اشاره به اقدامات خوب آب منطقه ای مازندران از روند کاهش بند های حسابرسی شرکت که از 23 بند در سال مالی 1398 به 9 بند در سال 1399 تقلیل یافت قدردانی کرد.

  اخبار
  1400/06/15

انتصاب آقایان حیدر داودیان و موسی نامدار به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای مازندران

قاسم تقی زاده خامسی معاون آب و آبفا وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با صدور ابلاغ های جداگانه ای آقایان حیدر داودیان و موسی نامدار را به مدت دو سال بعنوان اعضای اصلی هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای مازندران منصوب نمودند

  اخبار
  1400/06/14

سامانه تلفن گویای شرکت آب منطقه ای مازندران راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران قاسم اسلامی معاون برنامه ریزی این شرکت از راه اندازی سامانه تلفن گویای 4 رقمی و سامانه پیامکی خبر داد

  اخبار
  1400/06/14

بازدید آقای دکتر مرادیان نماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی از وضعیت پروژه سیفون سنگتاب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ، مهندس داودیان در بازدید از این پروژه که با حضور نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس صورت گرفت گفت : سیفون سنگتاب در پایین دست سد آیت الله صالحی مازندرانی، در سیلاب سال 97 در معرض تخریب قرار گرفت که 25000 هکتار از اراضی کشاورزی را با مشکل مواجه می ساخت.

  اخبار
  1400/06/09

پروژه انتقال آب از شبکه البرز به رودخانه سیاهرود کلنگ زنی شد

در استان مازندران اساس و پایه اقتصاد آن کشاورزی است و تامین آب پایدار از لازمه آن است ، در همین سو شرکت آب منطقه ای مازندران در نقاط مختلف استان با احداث سد و شبکه های انتقال ، آب مورد نیاز کشاورزان را در نقاطی که با کمبود آب مواجه هستند را تامین می نماید که نمونه آن در پروژه انتقال آب شبکه البرز به رودخانه سیاهرود که با احداث این کانال 20 روستا با اراضی کشاورزی بیش از 2200 هکتار آبیاری خواهد شد

  اخبار
  1400/06/08

اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام شد

طی آزمون استخدامی که برای فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰٪ و بالاتر در سال 1400 (موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد اعلام نتایج گردید

  اخبار
  1400/06/06
مدیرعامل آب منطقه ای مازندران مطرح کرد:

زون بندی مازندران برای اجرای طرح جامع آبرسانی

محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با بیان اینکه مسئله تأمین و توزیع آب شرب پایدار و با کیفیت یکی از مهمترین مسائل استان مازندران است، اظهار داشت: در سنوات گذشته تأمین آب شرب از آب های زیرزمینی انجام می‌شد اما اکنون با رشد روز افزون جمعیت، ساخت و سازها و محدودیت آب‌های زیر زمینی در مازندران، عملاً استفاده از آب چاه امکان پذیر نبوده و این استان با کمبود آب شرب روبرو است.

  اخبار
  1400/06/02

استفاده از ظرفیت ماده 56 (فایناس داخلی) برای تامین مالی پروژه های نیمه تمام استان

قاسم اسلامی معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای مازندران از اختصاص 2500 میلیارد تومان برای ادامه پروژه های سد هراز، شبکه ابیاری و زهکشی هراز و نیز طرح آبرسانی به شهرهای گروه الف از محل فایناس داخلی خبر داد

  اخبار
  1400/05/20

جذب اعتبار 30 میلیارد تومانی برای سد هراز

در هفته های اخیر علاوه بر 40 میلیارد جذب شده در اواخر سال گذشته ، 30 میلیارد تومان دیگر برای ادامه احداث سد هراز جذب گردید

  اخبار
  1400/05/07

تصفیه خانه شهرهای گروه الف بزودی آماده بهره برداری میشود

در بازدید دکتر رازجویان معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری مازندران از تصفیه خانه شهرهای گروه الف، نیازهای پایانی تصفیه خانه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا هفته های آتی پس از رفع مشکلات، فاز اول تصفیه خانه وارد مدار شود

  اخبار
  1400/04/29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 27 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 62
 • بیشترین بازدید همزمان : 302
 • بازدید امروز : 5,381
 • بازدید دیروز : 14,022
 • کل بازدید : 6,788,725
 • آخرین به روزرسانی : 1400/08/05 12:24:26
 • شناسه IP شما : 3.239.2.222

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا :