|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

جذب مشمولین وظیفه در وزارت نیرو

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران و طبق اعلام اداره کل امور اداری و پشتیبانی وزارت نیرو و در رابطه با جذب مشمولین وظیفه، اعزام ۱۴۰۱/۶/۱، کلیه متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از طریق سامانه امریه سربازی به آدرس amriyeh.moe.gov.ir از تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱ لغایت ۱۴۰۱/۳/۲۸ اقدام نمایند.

  عمومی
  1401/03/01
صعود تیم کوهنوردی شرکت آب منطقه ای مازندران به قله ارفع کوه سوادکوه

مسئول تیم کوهنوردی شرکت آب منطقه ای مازندران از صعود تیم کوهنوردی این شرکت به قله ۲۷۲۰متری ارفع کوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران علیرضا اسماعیلی مسئول تیم کوهنوردی این شرکت با اعلام این خبر گفت تیم کوهنوردی شرکت متشکل از ۱۲ نفر توانستند به قله ۲۷۲۰متری ارفع کوه صعود نمایند.

  عمومی
  1401/03/01
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مازندران گفت؛

با افتتاح سد هراز علاوه بر افزایش ۱۴ درصدی مهار آب‌های سطحی، ۹۷هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان نیز سیراب خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران حیدر داودیان معاون طرح و توسعه این شرکت گفت: با افتتاح سد هراز علاوه بر افزایش ۱۴ درصدی مهار آب های سطحی استان، ۹۷هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان نیز سیراب خواهند شد.

  عمومی
  1401/02/31
ضرورت مدیریت مصرف و پرهیز از کشت دوم برنج

یخکشی در گفتگوی تلفنی با بخش خبری شبکه استانی: شالیکاران امسال برای گذر از بحران کم آبی ارقام برنج کم آب بر کشت و از کشت دوم خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محمدابراهیم یخکشی مدیر عامل این شرکت در گفتگوی تلفنی با بخش خبری شبکه استانی مازندران با اشاره به اینکه بارندگی درمقایسه با سال‌های گذشته امسال کمتر بوده گفت: تراز ذخیره آبی اکثر سد‌های استان در وضعیت پارسال قرار دارد به جز سد شهید رجایی ساری که در مقایسه با مدت مشابه ۳۲ میلیون متر مکعب آب کمتری در خود ذخیره کرده است و این نگرانی‌ها را در چهارماه باقیمانده از فصل گرم سال دوچندان کرده است.

  عمومی
  1401/02/29
در محل شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد؛

نشست نگاهی به چالش های کیفیت منابع آب و ارائه راهکارهای اجرایی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران نشست نگاهی به چالش های کیفیت منابع آب و ارائه راهکارهای اجرایی در محل این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1401/02/29
توسط مدیریت منابع آب شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت انجام شد؛

رفع تصرف حدود یک هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه های چالوس و ماشلک

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محمود کلانتریان مدیر منابع آب شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت با اعلام این مطلب گفت: این تصرفات که بخشی از بستر رودخانه چالوس و بخش دیگر در بستر رودخانه ماشلک نوشهر بوده ،متصرفین با اقدام به دیوارکشی و تفکیک زمین به قطعات کوچکتر قصد ساخت دامداری، احداث انباری، کاشت درخت و ایجاد باغ را داشتند.

  عمومی
  1401/02/27
برگزاری جلسه آموزشی نحوه نصب و بازرسی کنتورهای هوشمند

رئیس گروه آب های زیرزمینی دفتر حفاظت و بهره برداری از منابع آب شرکت آب منطقه ای مازندران از برگزاری جلسه آموزشی نصب کنتور هوشمند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، محمدتقی عظیمی با اعلام خبر فوق گفت: هدف از برگزاری این جلسه آموزشی، آشنایی بیشتر کارشناسان حفاظت منابع آب شهرستان ها با انواع کنتورهای هوشمند و نحوه عملکرد آن ها و همچنین آشنایی با انواع تخلفات بهره برداران ازمنابع آب زیرزمینی و کسب دانش کارشناسان در برخورد با این گونه تخلفات می باشد. رئیس گروه آب های زیرزمینی با اشاره به کمبود ذخایر آبی استان تصریح کرد: یکی از اصلی ترین راه های برون رفت از این بحران و جبران کسری مخازن آب زیرزمینی، نصب و اجرای صحیح پروژه کنتورهای هوشمند در راستای طرح احیاء و تعادل بخشی می باشد.

  عمومی
  1401/02/27
توسط منابع آب شهرستان های قائم شهر و سوادکوه انجام شد:

توقیف ادوات حفاری چاه غیر مجاز در حین انجام عملیات به صورت شبانه

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ، قنبرعلی نجفی مدیر منابع آب شهرستان های قائم شهر و سوادکوه با بیان این مطلب گفت: با تلاش کارشناسان حفاظت این مدیریت، یک دستگاه ادوات حفاری چاه غیر مجاز در روستای قراخیل شهرستان قائم شهر شناسایی، توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

  عمومی
  1401/02/26
مدیر منابع آب شهرستان های ساری و میاندرود:

‌‌‌جلوگیری از حفر غیر مجاز دو حلقه چاه در هفته اخیر

‌‌به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران سینا هاشمی مدیر منابع آب شهرستان های ساری و میاندرود با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر حفاری غیر مجاز چاه در روستای کردخیل شهرستان ساری با حضور کارشناسان مربوطه و عوامل انتظامی، ادوات مذکور توقیف و به پارکینگ منتقل شد‌.

  عمومی
  1401/02/21

مهلت ارسال آثار جشنواره ملی نقاشی آب تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران و بنابه اعلام گنجینه ملی آب ایران مهلت ارسال آثار جشنواره ملی نقاشی آب ویژه کودکان و نوجوانان تا ۱۸ سال تمدید شد.

  عمومی
  1401/02/20

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان مازندران روز پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت با حضور اعضای شورا متشکل از مدیران دستگاه های اجرایی و قضایی استان در محل استانداری و به ریاست حسینی پور استاندار مازندران برگزار شد.

  عمومی
  1401/02/16

جلسه کارگروه تامین مالی و سرمایه گذاری شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران دومین جلسه کارگروه تامین مالی و سرمایه گذاری شرکت آب منطقه ای مازندران در محل این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1401/02/09

بازدید نماینده مردم ساری و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از سد زارم رود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران علی بابایی کارنامی نماینده مردم شهرستان ساری و رضا علیخانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از مراحل پیشرفت سد زارم رود بازدید کردند.

  عمومی
  1401/02/07
در راستای طرح آبرسانی به شهرهای گروه الف انجام شد:

اجرای عملیات لوله گذاری خط انتقال آب سد البرز به شهرهای گروه الف

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محمدطاهر بابازاده مدیر طرح های آب رسانی این شرکت با اعلام این خبر از نصب یک شیر فلکه به ابعاد ۱۲۰۰ میلی متری در کمربندی بابل خبر داد.

  عمومی
  1401/02/07

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران با امام جمعه شهرستان سرخرود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل این شرکت و ولی اله فرزانه نماینده مردم شهرستان های نور و محمودآباد با حضور در دفتر حجت‌الاسلام تقی زاده امام جمعه شهرستان سرخرود با وی دیدار کردند.

  عمومی
  1401/02/04

بازدید دکتر یخکشی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران از روند توزیع آب در اراضی کشاورزی شهرستان های آمل و محمود آباد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران دکتر یخکشی مدیرعامل با همراهی مرتضی نبی زاده سرپرست معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران از روند توزیع و تقسیم آب اراضی کشاورزی مناطق آمل و محمودآباد بازدید کردند.

  عمومی
  1401/02/04

مدیر بهره‌‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای مازندران از رهاسازی آب سد شهیدرجایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جواد طوسی مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی این شرکت از رهاسازی آب سد شهید رجایی برای ۲۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی پایین دست این سد از امروز تا پایان تیرماه خبر داد.

  عمومی
  1401/02/01

سرپرست معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای مازندران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل این شرکت با صدور ابلاغی آقای صفرعلی جلالیان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای مازندران منصوب نمودند.

  عمومی
  1401/02/01

مدیر قراردادهای شرکت آب منطقه ای مازندران از تحویل ۶۲۳ پروژه توسط این شرکت در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران سمانه علا مدیر دفتر قراردادهای این شرکت با بیان این مطلب گفت: از این تعداد، ۲۹۵ پروژه تحویل قطعی شده و ۳۲۸ پروژه نیز در مرحله تحویل موقت می باشند.

  عمومی
  1401/01/28
مدیر تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه‌ای مازندران در گفتگوی تلفنی با بخش خبری شبکه استانی مازندران عنوان کرد:

ذخیره سازی ۸۴ درصدی مخازن سد‌های استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جواد طوسی مدیر تاسیسات آبی و برقابی این شرکت با اعلام این خبر گفت: سد‌های استان اکنون ۸۴ درصد آبگیری شده است و برخی سد‌ها همچون البرز، میجران و شیاده در تراز سرریز قرار دارند.

  عمومی
  1401/01/24

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه های تامین آب شهرستان های بهشهر و نکا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران رضا علیخانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه های تامین آب شهرستان های بهشهر و نکا شامل بند انحرافی نکا، پل جاده جایگزین و سد گلورد بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت پیشرفت آنها قرار گرفت.

  عمومی
  1401/01/24

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از طرح های شرکت آب منطقه ای مازندران

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران رضا علیخانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از تصفیه خانه های ساری و شهرهای گروه الف و خط انتقال آب شرب شهرهای گروه الف بازدید کرد.

  عمومی
  1401/01/23

برگزاری چهارمین جلسه برنامه ریزی تامین آب اراضی کشاورزی استان مازندران در سال آبی جاری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران چهارمین جلسه برنامه ریزی تامین آب اراضی کشاورزی استان درسال آبی جاری با موضوع برنامه ریزی تامین آب اراضی کشاورزی شبکه تجن در محل شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد.

  عمومی
  1401/01/23
با حضور بابایی کارنامی نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود برگزار شد:

جلسه رسیدگی به مشکلات تامین آب کشاورزی بخش کلیجانرستاق

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جلسه رسیدگی به مشکلات تامین آب بخش کشاورزی و سردهنه سازی بخش کلیجانرستاق شهرستان ساری با حضور بابایی کارنامی نماینده این شهرستان در محل بخشداری برگزار شد.

  عمومی
  1401/01/20

برگزاری اولین جلسه مدیران ستادی و شهرستانی حوزه معاونت حفاظت و بهره برداری در سال ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران اولین جلسه مدیران ستادی و شهرستانی حوزه معاونت حفاظت و بهره برداری در سال 1401 در محل شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد.

  عمومی
  1401/01/18

به روز رسانی سامانه ثبت نام امریه سربازی

باتوجه به اعلام اداره کل امور اداری و پشتیبانی وزارت نیرو درخصوص به روزرسانی سامانه ثبت نام امریه سربازی و نظر به اینکه در دوره های گذشته ثبت نام کنندگان تنها می توانستند استان و مرکز استان را انتخاب نمایند، به اطلاع می رساند درحال حاضر علاوه بر مرکز استان ها، امکان انتخاب شهرهای زیرمجموعه و شرکت به طور مستقیم توسط مشمولین وظیفه میسر گردیده است.

  عمومی
  1401/01/16

جایزه بین المللی صرفه جویی آب

کمیسیون بین المللی آبیاری و زهکشی (ICID) اقدام به برگزاری مسابقه بین المللی صرفه جویی آب در کشاورزی با هدف انتخاب برترین طرح ها یا اقدامات اجرایی و مدیریتی در زمینه کاهش برداشت از منابع آب برای مصرف کشاورزی نموده است.

  عمومی
  1401/01/06

سرریز شدن سد البرز در شهرستان سوادکوه شمالی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جواد طوسی مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی این شرکت با اعلام این خبر گفت: درپی بارش های هفته اخیر در استان، سد البرز در نیمه شب پنجم فروردین سال ۱۴۰۱ به میزان صد در صد آبگیری شد و به تراز سرریز خود رسید.

  عمومی
  1401/01/06

سلام ویژه رهبر معظم انقلاب به استاندار مازندران و مدیران استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، در پی حضور استاندردر منطقه محروم هزار جریب نکا ، مقام معظم رهبری این اقدام مدیران ارشد استان را که روز اول عید بجای ماندن در کنار خانواده در مناطق محروم حضور پیدا کردند و به رفع مشکلات مردم پرداختند را بسیار ارزشمند دانست.

  عمومی
  1401/01/06

پیام استاندار مازندران به مناسبت دوم فروردین، روز جهانی آب

سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران در پیامی به مناسبت روز جهانی آب، ضمن قدردانی از فعالان حوزه آب مازندران، اظهار امیدواری کرد تا در برنامه ریزی های خود برای فرهنگ سازی مصرف بهینه و تلاش برای تامین و حفظ منابع آبی موفق باشند. ‎

  عمومی
  1401/01/03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 31 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 28
 • بیشترین بازدید همزمان : 302
 • بازدید امروز : 6,179
 • بازدید دیروز : 7,717
 • کل بازدید : 9,055,737
 • آخرین به روزرسانی : 1401/03/01 09:08:51
 • شناسه IP شما : 3.225.221.151

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا :