|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
گفتگوی ویژه خبری- شبکه تبرستان

حضور دکتریخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با محوریت سازگاری با کم آبی و بحران آب در فصل زراعی

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، در گفتگوی ویژه خبری مورخ ١۴٠٠/٢/٢٠ برگزار شد یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران ضمن اشاره به کم بارشی ها در سال ابی فعلی گفت: اقلیم مازندران به گونه ای است که بصورت میانگین سه سال تر سالی و سه سال خشکسالی در استان بوجود می اید که می بایست با همکاری مردم و متولیان در زمان خشکسالی منابع آب مدیریت شود

  اخبار
  1400/02/21

اسکله های غیر مجاز بابلسر تخریب شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، در حاشیه تخریب اسکله های غیر مجاز بستر رودخانه بابلرود در بازه شهری بابلسر ، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران ضمن تشکر از دادستان و فرماندار شهرستان ، فرماندهی نیروی انتظامی و دستگاه امنیتی وبطور کلی اعضا محترم شورای تامین شهرستان گفت: با توجه به اخطار های متعدد که از دو سال پیش شروع شد از مجموع ۴۵ واحد غیر مجاز ۳۳ دکه و اسکله که دربستر جریانی رودخانه قرار داشتند با پیگیری ها و اخطار های متعدد بصورت داوطلبانه نسبت به برچیدن آن اقدام و 12 اسکله دیگر تمکین نکردند

  اخبار
  1400/02/10
هفته چهارم از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران

سد زارم رود در استان مازندران پس از مطالعات همه جانبه کلنگ زنی شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ، در هفته چهارم از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در روز پنجشنبه مورخ 1400/2/9 عملیات اجرایی سد زارم رود با حضور ویدئو کنفرانس ریاست محترم جمهور آغاز گردید ، وزیر نیرو ضمن بیان اهمیت این طرح در توسعه گردشگری ، تولید انرژی برق آبی گفت: یکی از پروژه های مهم سد زارم رود است که در شهرستان ساری کلنگ زنی می شود و آب شرب ساری و میاندرود و ۸۰ درصد از روستاهای این دو شهر را تامین می کند.

  اخبار
  1400/02/09

معرفی سرپرست اداره منابع آب بابلسر و فریدونکنار

دکتر یخکشی رییس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران با صدور ابلاغی مهرتاش قلی نژاد را به عنوان سرپرست اداره منابع آب بابلسر و فریدونکنار منصوب نمودند.

  اخبار
  1400/02/01

معرفی سرپرست مدیریت منابع آب نوشهر، چالوس و کلاردشت

دکتر یخکشی رییس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران با صدور ابلاغی سید محمود کلانتریان را به عنوان سرپرست مدیریت منابع آب نوشهر، چالوس و کلاردشت منصوب نمودند.

  اخبار
  1400/02/01

دکتر یخکشی:در سال جاری برای تکمیل سد هراز ۴۰ میلیارد تومان اعتبار در نظرگرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ، محمد ابراهیم یخکشی روز چهارشنبه در حاشبه بازدید معاون وزیر و مدیرکل مدیریت بحران کشور از سدهراز افزود : در سال ٩٩ هم حدود ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سد هزار تخصیص یافت و توانستیم روند احداث سد را سرعت ببخشیم

  اخبار
  1400/02/01
معارفه سرمایه گذار بخش گردشگری سد الیمالات

اجرای طرح گردشگری سد الیمالات گامی دیگر در توسعه استان

📌به گزارش روابط عمومی اب منطقه ای مازندران ، فضای پیرامونی سد الیمالات در ادامه اجرای طرح گردشگری آبی با هزینه اولیه 50 میلیارد تومان به بخش خصوصی برای توسعه گردشگری واگذار گردید.

  اخبار
  1400/01/16
در حاشیه دیدار نوروزی وزیر نیرو با مدیران عامل صنعت آب و برق

افت 20رصدی بارندگی در سال آبی 1399-1400

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، پس از دیدار ویدئو کنفرانسی نوروزی وزیر نیرو با مدیران عامل صنعت آب و برق دکتر یخکشی در پایان جلسه ضمن تشکر و تبریک بابت سال جدید گفت : شعار سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب شد شعاری جامع و کامل است که در حوزه آب بسیار مرتبط بوده و به چشم می آید

  اخبار
  1400/01/15
وزیر نیرو در دیدار نوروزی با مدیران صنعت آب و برق:

تصویب طرح‌های سازگاری با کم آبی در همه استان‌ها کمک کار و نقشه راهی است که انحراف‌ها را از مسیر توسعه کم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، دکتر اردکانیان وزیر نیرو در جلسه امروز با مدیران عامل صنعت آب و برق ضمن تشکر و تبریک ایام گفت: در سال 99 توانستیم در کنار پروژه های ساخت و سازی ، پروژه های سازو کاری نیز افتتاح کنیم که آینده مطلوب در عرضه و توسعه دو خدمت آب و برق همین توسعه پروژه های ساز و کاری است .

  اخبار
  1400/01/15

فرا رسیدن سال نو، نوید بخش افکار ، کردار و تصمیم های نو برای آینده است

خداوند منان را سپاسگزاریم که در سایه الطاف بیکرانش ،فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت ، گام در مسیر آینده بگذاریم

  اخبار
  1400/01/05

مهندس افشار به عنوان سرپرست اداره منابع آب بابلسر و فریدونکنار منصوب شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ،دکتر یخکشی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت با صدور ابلاغی مهندس چنگیز افشار را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره منابع آب بابلسر و فریدونکنار منصوب نمودند.

  اخبار
  1399/12/25

جلسه کارگروه سیل در تاریخ 99/12/24 با حضور کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت در جلسه کارگروه استانی سیل در شرکت اب منطقه ای برگزار گردید ضمن تشکر از دستگاه های شرکت کننده در این کارگروه گفت : کارگروه ملی و استانی سیل بعد از اتفاقات سال 97 و 98 برای ایجاد هماهنگی بین دستگاه ها تشکیل شد. و در همین راستا خوشبختانه توانستیم تاکنون چندین جلسه هدفمند برگزار نماییم.

  اخبار
  1399/12/25

فراخوان دعوت به همکاری در سمت رئیس مرکز مطالعات رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک

فراخوان دعوت به همکاری شرکت مدیریت منابع آب ایران در سمت رئیس مرکز مطالعات رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک برای افراد واجد شرایط عمومی و اختصاصی

  اخبار
  1399/12/17

شرکت آب منطقه‌ای مازندران در حوزه امور زنان و خانواده حائز رتبه برتر شد

در ارزیابی سال 1398 شرکت آب منطقه‌ای مازندران در حوزه امور زنان و خانواده در بین کلیه شرکتهای تابعه و وابسته وزارت نیرو حائز رتبه برتر شد

  اخبار
  1399/12/17

با حضور مهندس خیریانپور آئین درختکاری در محیط پیرامون سدهای استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در حاشیه بهره برداری و اجرای طرح های گردشگری آبی پنج سد و یک آببندان استان، آئین درختکاری در حاشیه سدهای استان انجام شد.

  اخبار
  1399/12/10
در جلسه معارفه تعدادی از مدیران شرکت آب منطقه ای مازندران عنوان شد:

بهبود فعالیت ها و ارتقای خدمات، هدف اصلی جابه جایی مدیران

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران در جلسه معارفه تعدادی از مدیران بخش های مختلف شرکت در ماه های اخیر که امروز در محل شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد با بیان این مطلب گفت: این جابه جایی ها در سازمان با هدف بهبود فعالیت ها و ارتقای خدمات به ویژه به مردم صورت گرفته است که البته اهداف دیگری از جمله آینده نگری و ظرفیت سازی برای سازمان و همچنین توانمندسازی ساختار به ویژه در حوزه معاونت حفاظت و بهره برداری نیز مدنظر بوده است.

  اخبار
  1399/12/02

تقدیر استاندار مازندران از نماینده امور بانوان و خانواده شرکت آب منطقه ای مازندران

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران احمد حسین زادگان استاندار مازندران به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، با اهدای لوح تقدیری به خانم ماریا پورحسن نماینده امور بانوان و خانواده شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به نقش عظیم زنان در نهاد مقدس خانواده و حوزه های مختلف در جامعه، از زحمات مجدانه ایشان در جهت تحقق و اعتلای اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی تقدیر نمودند.

  اخبار
  1399/12/02

معرفی چنگیز افشار به عنوان جانشین معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران

دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای مازندران با صدور ابلاغی مهندس چنگیز افشار را به عنوان جانشین معاون حفاظت و بهره برداری و مدیر امور هماهنگی شهرستان های منصوب نمودند.

  اخبار
  1399/12/02

انتصاب سرپرست جدید دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت آب منطقه ای مازندران

دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای مازندران با صدور ابلاغی مهندس حامد عبداللهی مدیر منابع آب شهرستان های چالوس، نوشهر و کلاردشت را با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر مهندسی رودخانه و سواحل منصوب نمودند.

  اخبار
  1399/12/02

جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان محمودآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در این جلسه به ریاست حق شناس معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار و با حضور بخشداران بخش مرکزی و سرخرود و لطفی مدیر منابع آب شهرستان های آمل و محمودآباد و جمعی از مسئولین، دهیاران و اعضای شورای بخش مرکزی و سرخرود در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  اخبار
  1399/11/29

استان مازندران علاوه بر انجام تمهیدات لازم برای سازگاری با کم آبی باید توجه ویژه ای نیز به کیفیت آب داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی استان مازندران که در محل فرمانداری ویژه بابل با حضور مهندس رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران دیگر دستگاه های اجرایی مرتبط استان بصورت ویدئو کنفرانس با وزارتخانه های نیرو، کشاورزی، صمت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار گردید، در ابتدای جلسه مهندس رازجویان ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: همانطور که مستحضرید با توجه به اقلیم و نزدیکی کوه و دشت به دریا با مشکل جدی مهار آب مواجه هستیم و در فصل تابستان متاسفانه علی رغم تلاش ها نتوانتستیم انتظارات را در تامین منابع آب برآورده کنیم.

  اخبار
  1399/11/23

پروژه‌های سردهنه زراعی عسلسر و نجارکلا چالوس در ایام دهه فجر به بهره‌برداری رسیدند.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه‌ای مازندران، در صبح دوشنبه مورخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ پروژه سردهنه زراعی نجارکلا که جهت تثبیت بستر رودخانه سردآبرود و نیز تأمین آب مورد نیاز ۷۰ هکتار از اراضی کشاورزی روستاهای نجار‌کلا، گیل‌کلا و عباسکلا احداث شده است، افتتاح شد .

  اخبار
  1399/11/21

دادستانی شهرستان آمل جهت آزادسازی بستر رودخانه های محدوده این شهرستان وارد عمل شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در پیمایشی که با حضور مهدی محمدی دادستان شهرستان آمل و محمدجواد لطفی مدیر منابع آب این شهرستان در محدوده رودخانه کبودخونی به طول 3 کیلومتر واقع در بخش دابودشت این شهرستان صورت گرفت، مسائل مربوط به رفع تجاوزات به بستر و حریم این رودخانه و بازگشایی چشمه های طبیعی با مجوزهای لایروبی مورد بررسی قرار گرفت.

  اخبار
  1399/11/21
رهاسازی آب از سد گلورد برای تالاب میانکاله از اواخر هفته گذشته

حیدر داودیان معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مازندران از رهاسازی 1300 لیتر در ثانیه آب از سد گلورد برای تالاب میانکاله خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران داودیان با اعلام این مطلب گفت: این شرکت براساس مصوبه مدیریت بحران استان مورخ 99/11/12 رهاسازی آب را از تاریخ 16بهمن از سد گلورد به میزان 1300 لیتر در ثانیه آغاز کرد.

  اخبار
  1399/11/20
فراخوان شرکت مدیریت منابع آب ایران برای انتخاب روسای حوضه های آبریز

فراخوان شرکت مدیریت منابع آب ایران برای انتخاب روسای 9 حوضه آبریز در چهارچوب ساختار جدید بخش آب منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ،نظر به تصویب و ابلاغ ساختار سازمانی جدید بخش آب و با عنایت به اهمیت استقرار حوضه‌های آبریز کشور و در راستای راهبرد شایسته‌گزینی وزارت نیرو، شرکت مدیریت منابع آب ایران جهت شناسایی و انتخاب رؤسای حوضه‌های آبریز کشور در قالب دستورالعمل ذیربط، دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند از تاریخ 99/11/16 لغایت 99/11/26 به مدت 10 روز به پایگاه اطلاع‌رسانی www.wrm.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک و مستندات مربوطه اقدام نمایند.

  اخبار
  1399/11/18

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران از آببندان احداثی گرجی پل ساری

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران از آببندان احداثی گرجی پل ساری بازدید نمود.

  اخبار
  1399/11/18
افتتاح سردهنه زراعی عالم‌کلا، میانک و میانشهر در شهرستان نوشهر

در سومین روز از دهه فجر سال ۱۳۹۹ سردهنه زراعی عالم‌کلا با حضور فرماندار شهرستان نوشهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه‌ای مازندران، در این مراسم حامد عبدالهی مدیر منابع آب شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت با اشاره به اینکه این سردهنه بر روی رودخانه کنسرود در محدوده روستای میانک و میانشهر واقع شده، جهت تأمین آب مورد نیاز اراضی کشاورزی پایین‌دست و نیز تثبیت بستر رودخانه ساخته شده افزود: عملیات اجرایی آن از تابستان سال ۱۳۹۸ آغاز و تا اواسط پاییز آن سال به پیشرفت ۹۵ درصدی رسید، اما به بدلیل محدودیت‌های اعتباری جهت تأمین مالی پروژه، تکمیل آن در زمستان امسال انجام شد.

  اخبار
  1399/11/18

۲ هزار و ۶۰۰ حلقه چاه غیر مجاز دارای اضافه برداشت آب در مازندران شناسایی شد .

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران دکتر عمادی مدیر دفتر حفاظت آب‌های زیرزمینی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: هم اکنون ۲ هزار و ۶۰۰ حلقه چاه غیر مجاز در سطح استان فعال است.

  اخبار
  1399/11/15
نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران:

باید گام های اساسی برای تفکیک آب شرب از بهداشت و خدمات برداشته شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران در دیدار و نشست مشترک مدیران عامل آب منطقه ای مازندران و آب و فاضلاب استان با نماینده مقام معظم رهبری در استان، حضرت آیت الله لائینی بر صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد و گفت: باید گام های اساسی برای تفکیک آب شرب از بهداشت و خدمات برداشته شود.

  اخبار
  1399/11/13
رئیس سازمان ملی بهره وری ایران در بازدید سد شهید رجایی اعلام کرد :

اقدامات بهره وری آب منطقه ای مازندران در حوزه تجن باید مستند و در سطح ملی به عنوان یک تجربه منتشر شود

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران سرکار خانم پهلوانی رئیس سازمان ملی بهره وری ایران از اقدامات بهره وری آب در حوزه تجن از جمله سد شهید رجایی ، تصفیه خانه آب شرب ، ۷ واحد نیروگاه برق‌آبی پائین دست سد شهید رجایی (نیروگاه زیست محیطی سد، سه واحد نیروگاه کشاورزی، دو واحد نیروگاه فشار شکن خط آبرسانی و نیروگاه تصفیه خانه آب شرب) مجتمع گردشگری و یک واحدپرورش ماهی، بازدید کردند

  اخبار
  1399/11/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 25 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 53
 • بیشترین بازدید همزمان : 174
 • بازدید امروز : 1,981
 • بازدید دیروز : 11,058
 • کل بازدید : 4,960,245
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/21 17:01:39

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا :