چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1397

 

 

مهندس محمد اکبری به عنوان مدیر امور منابع آب نور معرفی شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس محمد اکبری به عنوان مدیر منابع آب نور معرفی و از زحمات آقای مهندس حسن وجدی مدیر قبلی آن امور که به افتخار بازنشستگی نائل شد قدردانی به عمل آمد.  

 

در جلسه معارفه مدیر جدید امور منابع آب نور که جمعی از مدیران ستادی و کارکنان  امور حضور داشته اند آقای مهندس امیرهوشنک پاشا معاون بهره برداری شرکت با قدر دانی از تلاش جناب آقای مهندس وجدی از آقای مهندس اکبری به عنوان مدیر جوان ، متخصص ، با تعهد و با انگیزه یاد کرد و گفت : امیدوارم با حضور ایشان شاهد رشد و تعالی امور بخصوص حفاظت بیشتر از منابع آب در این شهرستان باشیم .

 

وی با اشاره به اهمیت آب و ضرورت همراه کردن مردم امر اطلاع رسانی را بسیار مهم بر شمرد و تاکید کرد: امروز بدون مشارکت و همراهی مردم و دستگاه های ذی مدخل مدیریت منابع آب امری دشوار خواهد بود .

پاشا با تاکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع ، پاسخگویی را ویژگی شاخص هر سازمان متعالی بر شمرد و گفت : زمانی می توانیم یک سازمان پاسخگو باشیم که همه اجزای یک سیستم نقش خود را درست ایفا کنند و افراد آن دارای نظم و انضباط بوده و مسئولیت پذیر باشند .

عضو هیات مدیره آب منطقه ای مازندران در پایان ضمن تاکید بر آمادگی اموربرای فصل زراعی آتی خواستار برگزاری جلسات هم اندیشی مستمر و تهیه و ایجاد بانک اطلاعاتی شد .

در این جلسه آقای مهندس اکبری مدیر امور منابع آب نور و رویان با قدر دانی از حسن نظر مدیریت ارشد شرکت ، از تقویت فضای همدلی بین کارکنان امور ، بهره گیری از ظرفیت های سخت افزاری  و نرم افزاری  ، تلاش جهت رفع کمبودها و نارسایی ها ، ساماندهی اطلاعات منابع آب شهرستان بخصوص در بخش آب زیرزمینی ، اجرای پروژه های طرح احیاء و تعادل بخشی بخصوص اطلاع رسانی انسداد چاه های غیر مجاز و نصب کنتور هوشمند و توجه ویژه به مسائل مهندسی رودخانه ها بخصوص کنترل سیلاب به عنوان مهمترین برنامه های کاری خود یاد کرد و اظهار امیدواری نمود با بهره گیری از تجربیات مدیران گذشته ، ضمن ارتقا ء بهره وری آب در حفاظت کمی و کیفی آن بیش از پیش تلاش کند .

منبع خبر:

« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا