جمعه, 8 اردیبهشت 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :4
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :1024
بازدید دیروز :2040
کل بازدید :905844
میانگین بازدید :1129
آخرین به روزرسانی:1396/02/06 14:09:13

 از نماینده شرکت آب منطقه ای مازندران در پنجره واحد سرمایه گذاری قدردانی شد .
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : با حضور جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه اجرایی از نمایندگان پنجره واحد سرمایه گذاری از جمله آقای محمد اسماعیلی نماینده شرکت در پنجره واحد سرمایه گذاری قدردانی شد .
بیشتر ...
 

 سید کمال احمدی به عنوان مدیر امور تدارکات و پشتیبانی شرکت معرفی شد .
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ا ی مازندران : آقای دکتر محمد ابراهیم یخشکی مدیر عامل شرکت با صدور ابلاغی آقای سید کمال احمدی را به عنوان مدیر امور تدارکات و پشتیبانی شرکت معرفی کرد .
بیشتر ...
 

 نیک اختر : 30 بازه بحرانی تالار ساماندهی و اصلاح مسیر انجام شد .
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ا ی مازندران : 30 بازه بحرانی و آسیب پذیر رودخانه تالار به هنگام وقوع سیل ساماندهی و اصلاح مسیر انجام گرفت .
بیشتر ...
 

 7 ماه حبس تعزیری برای متصرف بستر رودخانه عباسا نور و 6 ماه حبس تعزیری برای برداشت کننده غیر مجاز ماسه در ساحل در شهرستان نور .
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس محمد اکبری مدیر امور منابع آب نور و رویان با قدردانی از توجه ویژه مراجع قضایی شهرستان نور نور به ویژه رئیس شعبه 102 دادگاه کیفری 2 در آن شهرستان گفت : متصرفی که بستر رودخانه عباسا را به صورت غیر مجاز به تصرف خود در آورده بود به 7 ماه حبس تعزیری ، رفع تصرف عدوانی و اعاده وضع بستر به حالت طبیعی قبلی محکوم شد . همچنین برداشت کننده غیر مجاز که اقدام به برداشت ماسه از ساحل دریا نموده بود به شش ماه حبس محکوم گردید .
بیشتر ...
 

 قدردانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران از آب منطقه ای
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس حسن خیریانپور با ارسال نامه ای از اهتمام ، تلاش و همکاری مجدانه آقای دکتر یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران و همکاران وی به ویژه در جریان سفر ریاست محترم جمهوری به استان تقدیر و تشکر نمود .
بیشتر ...
 

 تأکید معاون حفاظت منابع آب کشور بر حفظ حریم و بستر تالار بر اساس چارچوب فنی ومهندسی
آقای مهندس حبیبی معاون حفاظت منابع آب کشور در سفر یک روزه خود به استان مازندران که با هدف بررسی مشکلات حاشیه نشینان رودخانه تالار انجام شد بر حفظ حریم و بستر رودخانه تالار بر اساس چارچوب فنی و مهندسی رودخانه تأکید کرد .
بیشتر ...
 

 افقی : طغیان رودخانه دو هزار و سه هزار 67 میلیارد ریال خسارت به تأسیسات آبی تنکابن وارد نمود .
آقای مهندس حمید رضا افقی مدیر امور منابع آب تنکابن ، رامسر و عباس آباد میزان خسارت وارده سیل و طغیان رودخانه دو هزار و سه هزار به تأسیسات آبی از جمله سردهنه های زراعی ، آبگیر مزارع پرورش ماهی ، ایستگاه هیدرو متری و انهار زراعی را 67 میلیارد ریال اعلام کرد .
بیشتر ...
 

 11 کیلومتر از حریم و بستر رودخانه میانشاه ساری آزاد شد .
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس جواد طوسی مدیر امور منابع آب ساری با قدردانی از تلاش نیروی انتظامی و همکاران امور مهندسی رودخانه از آزاد سازی 11 کیلومتر از حریم و بستر زهکش میانشاه ساری خبر داد .
بیشتر ...
 

 36 پیشنهاد همکاران در فروردین ماه سالجاری بررسی شد .
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : کمیته نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد ها در اولین جلسه خود 36 پیشنهاد ثبت شده در فروردین ماه سالجاری در سامانه نظام پیشنهاد را بررسی و بیش از 90 درصد آن را به تصویب و یا جهت بررسی بیشتر به واحد های تخصصی ارجاع نمود .
بیشتر ...
 

 در سال 95 توجه ویزه ای به توسعه زیرساخت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت در آب منطقه ای مازندران شد
مهندس قاسم اسلامی معاون برنامه ریزی شرکت اب منطقه ای مازندران در جلسه مشترک با دفتر فن آوری اطلاعات ، توسعه مدیریت و تحول اداری مدیریت منابع آب ایران گفت : در سال 95 توجه ویزه ای به توسعه زیرساخت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت بخصوص استقرار سامانه ها و تجهیز اتاق های سرور در آب منطقه ای مازندران شد ه است .
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 10 » صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا