دوشنبه, 27 دی 1395


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :6
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :677
بازدید دیروز :706
کل بازدید :554683
میانگین بازدید :790
آخرین به روزرسانی:1395/10/27 11:29:06

 بازدید نماینده بانک توسعه اسلامی از شبکه آبیاری و زهکشی گلورد
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای دکتر شاه قمر نماینده بانک توسعه اسلامی از شبکه آبیاری و زهکشی گلورد نکا و بهشهر بازدید و از سرمایه گذاری این بانک در این پروژه بزرگ ملی ابراز خرسندی کرد .
بیشتر ...
 

 با مبادله تفاهم بین آب منطقه ای مازندران و پست استان 27 خدمت از طریق دفاتر پستی ارائه می شود .
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : با مبادله تفاهم نامه بین مدیران ارشد دو دستگاه آب منطقه ای و پست استان 27 خدمت بخصوص در حوزه آب زیر زمینی از طریق دفاتر پستی به مشترکین ارائه می شود.
بیشتر ...
 

 با حضور مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات آب کشور از سامانه خدمات پشتیبانی فنی شرکت آب منطقه ای مازندران رونمایی شد
در مراسم رونمایی از سامانه خدمات پشتیبانی فنی شرکت آب منطقه ای مازندران آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با قدردانی از حمایت مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات آب کشور گفت: وقتی به مباحث فن آوری اطلاعات به صورت عمیق نگاه می شود می بینیم که چنین رویکرد ی برای هر سازمانی بسیار ارزشمند است چرا که در راستای تحقق حقوق شهروندی و کاهش هزینه سازمانی بوده و ارائه خدمات را ارتقاء و بهبود می دهد.
بیشتر ...
 

 مهدوی­ فر: با بهره گیری از فن­ آوری اطلاعات صنعت آب کشور، میزان تردد مردم در برخی از بخش­ ها به صفر رسیده است
آقای مهندس مهدوی­ فر مدیر کل دفتر فن ­آوری­ اطلاعات، توسعه مدیریت و تحول اداری آب کشور با قدردانی از تلاش مدیریت آب مازندران در بخش فن ­آوری اطلاعات اقدامات این شرکت در این حوزه را رو به جلو خواند و گفت: اقدامات انجام شده در این حوزه به سمت تعالی سازمانی است و نتایج آن کاهش هزینه و ارائه خدمات مطلوب به مردم و کاهش مراجعات آنهاست که خوشبختانه با اقداماتی که در برخی از بخش­ ها صورت گرفت مراجعات مردمی به صفر رسیده است.
بیشتر ...
 

 دکتر یخکشی : مشکلات منابع آب استان فقط با مشارکت مردم قابل حل است .
آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران : در جلسه شورای حفاظت از منابع و مجاری آب شهرستان آمل با اشاره به نقش آب در تولید محصولات کشاورزی و جلب گردشگران داخلی و خارجی در استان گفت : آنچه که دولت را ترغیب می کند تا محور توسعه استان را بردو محور کشاورزی و گردشگری پایه گذاری نماید وجود منابع پایه از جمله منابع آب و دریا است که خداوند این نعمت را به ما ارزانی داشت و ما باید براساس همین داشته هایمان براساس برنامه هایی که در اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده نسبت به افزایش تولید ، افزایش بهره وری ، مشارکت مردم آن را عملیاتی کنیم .
بیشتر ...
 

 هیچ یک از مراجع تقلید اضافه برداشت از آب زیرزمینی را جایز ندانستند
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: مراجع عظام از جمله ولی امر مسلمین حضرت آیت ا ... العظمی خامنه ای، صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی و آیت ا ... العظمی علوی گرگانی اضافه برداشت از آب زیرزمینی را جایز ندانستند.
بیشتر ...
 

 کمک 8 میلیون ریالی کارکنان ستادی شرکت به بنیاد زائر امام رضا (ع)
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : جمعی از کارکنان ستادی شرکت آب منطقه ای مازندران در یک اقدام خداپسندانه در مرحله اول مبلغ 8 میلیون وجه نقد به حساب بنیاد زائر رضا (ع) واریز کردند .
بیشتر ...
 

 نیک اختر : 80 نفر از مجاورین رودخانه تالار به عضویت گروه حفاظت از رودخانه مذکور در آمدند.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس هادی نیک اختر مدیر امور منابع آب قائم شهر سوادکوه ، جویبار و سیمرغ با بیان اینکه تا کنون 80 نفر از مجاورین رودخانه تالار به صورت داوطلبانه به عضویت گروه حفاظت از رودخانه مذکور در آمدند افزود : این افراد به محض مشاهده تخلف اعم از برداشت غیر مجاز شن و ماسه و یا تصرف بستر موضوع را به تیم نظارتی امور اطلاع می دهند .
بیشتر ...
 

 حضور شبانه تیم نظارتی امور منابع آب تنکابن در رودخانه کاظم و توقیف ماشین آلات برداشت کنندگان غیر مجاز شن و ماسه
به گزارش روابط عمومی امور منابع آب تنکابن در رامسر تیم نظارتی امور در گشت شبانه خود موفق به شناسایی یکی از متخلفین که در حال برداشت غیر مجاز شن و ماسه از بستر رودخانه کاظم رود تنکابن بود گردید .
بیشتر ...
 

 آقای مهندس کریم مظفری به عنوان رئیس گروه طرح های سد سازی شرکت معرفی شد
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران آقای مهندس کریم مظفری را به عنوان رئیس گروه طرح های سد سازی شرکت معرفی کرد .
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 10 » صفحه:
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا