سه‌شنبه, 31 مرداد 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :5
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :110
بازدید دیروز :1662
کل بازدید :1087119
میانگین بازدید :1184
آخرین به روزرسانی:1396/05/30 22:22:54

افشار:
 میزان برداشت شن و ماسه از بستر رودخانه های مازندران از 3 میلیون مترمکعب به کمتر از 200 هزار مترمکعب در سالهای اخیر رسید.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای مهندس چنگیز افشار مدیر دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت گفت: با اقدامات پیشگیرانه ای که در سالهای اخیر صورت گرفت میزان برداشت شن و ماسه از 3 میلیون مترمکعب در سال به کمتر از 200 هزار مترمکعب رسید.
بیشتر ...
 

مهندس عباسپور فرماندار شهرستان بابل:
 تعیین تکلیف چاههای فاقد پروانه بهره برداری به عنوان بخشی از برنامه جامع مدیریت منابع آب زیرزمینی باید عملیاتی شود.
مهندس عباسپور فرماندار شهرستان بابل در دومین جلسه شورای حفاظت منابع آب این شهرستان گفت: برای مدیریت منابع آب زیرزمینی باید برنامه جامع داشته باشیم که تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه بخشی از این طرح جامع باید مدنظر قرار گیرد.
بیشتر ...
 

طوسی مدیر امور منابع آب ساری:
 در یک ماه گذشته 5 دستگاه حفاری غیرمجاز چاه در ساری شناسایی و توقیف شد.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، آقای محمد جواد طوسی مدیر امور منابع آب ساری گفت: در یک ماه گذشته 5 دستگاه حفاری غیرمجاز چاه در شهرستان ساری شناسایی و توقیف شد.
بیشتر ...
 

دکتر یخکشی:
 گروههای گشت و بازرسی منابع آب در شرق مازندران افزایش می یابد.
آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران در جمع مدیران امور منابع آب شهرستان با قدردانی از همراهی خوب نیروهای انتظامی در توقیف ماشین آلات حفاری غیرمجاز و نقش اقدامات پیشگیرانه این نیروها در حفاظت از منابع آب، بر افزایش گروه های گشت و بازرسی در شرق استان تاکید کرد.
بیشتر ...
 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران:
 سد هراز یکی از اولویت های پنجگانه استان مازندران است.
آقای دکتر نوربخش رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به نقش سد بزرگ هراز در امر تولید و اشتغال، از این طرح به عنوان یکی از اولویت های پنجگانه استان یاد کرد.
بیشتر ...
 

 خبر های کوتاه
-
بیشتر ...
 

 کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی با حضور 300 نفر از متخصصین در مازندران آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : در آئین آغاز به کار کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی مازندران آقای مهندس مهرزاد احسانی دبیر کل کمیته ملی آبیاری و زهکشی کشور با تشریح برنامه ها ی این کمیته از جمله توسعه کمیته های منطقه ای خواستار مطالبه گری این تشکل برای توسعه فنون و علوم آبیاری و زهکشی شد .
بیشتر ...
 

 پاشا: برای کشت دوم با محدودیت منابع آب مواجه هستیم.
آقای مهندس امیرهوشنگ پاشا زانوسی معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای مازندران در جلسه کمیته بحران منابع آب استان با تشریح وضعیت میزان ذخیره آب در سدها و آب بندانهای استان گفت: به دلیل محدودیت ذخیره آب امکان کشت دوم بجز از آب بهنگام رودخانه ها در دشتهای استان وجود ندارد و هیچ آبی از سدها برای کشت دوم اختصاص نخواهد یافت.
بیشتر ...
 

موسوی:
 برای نجات اراضی شالیزاری جویبار با اجرای طرح فوری-اضطراری، آب سد البرز به سیاهرود منتقل شد
آقای مهندس سید جمال موسوی، معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: برای نجات اراضی شالیزاری جویبار، با اجرای طرح فوری – اضطراری، یک مترمکعب از آب سد البرز در محل آهنگرکلای قائم شهر به رودخانه سیاهرود منتقل شد.
بیشتر ...
 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:
 افزایش راندمان آب از 40 درصد به 80 درصد با ایجاد سامانه آبیاری و کمک تشکل ها
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، دلاور حیدرپور در دیدار اعضای کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی استان گفت: با کمک تشکل ها و مردم می توانیم با ایجاد سامانه های آبیاری میزان راندمان آب در بخش کشاورزی را از 40 درصد به 80 درصد برسانیم.
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 14 » صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا