شنبه, 5 فروردین 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :14
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :4029
بازدید دیروز :4800
کل بازدید :825333
میانگین بازدید :1075
آخرین به روزرسانی:1395/12/26 10:34:44

 دکتر یخکشی : سدهای مازندران در ایام نوروز برای بازدید مسافرین نوروزی مهیا شده اند .
آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر گفت : از مسافرین نوروزی برای بازدید از سدهای مازندران استقبال می کنیم .
بیشتر ...
 

 دکتر یخکشی : برای بهره برداری از آبهای سطحی سند صادر می شود.
دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در جمع معاونین و مدیران شرکت با بیان اینکه حدود 70 درصد از آب مورد نیاز استان از طریق آب سطحی تامین می شود بر تحقق برنامه های این شرکت در این بخش تاکید و گفت : منبعد شناسنامه و سند بهره برداری برای آب های سطحی الزامی و در اولویت برنامه مدیریت آب سطحی استان قرار دارد.
بیشتر ...
 

مدیر امور منابع آب نوشهر :
 محکومیت سنگین برای مالکین کارگاه متخلف شن و ماسه در نوشهر
آقای مهندس حامد عبدالهی مدیر امور منابع آب نوشهر ، چالوس و کلاردشت با بیان اینکه بر تمامی فعالیت های کارگاه شن و ماسه در مجاورت رودخانه نظارت دقیق خواهد شد افزود : سه دستگاه کارگاه تولید شن و ماسه در حوزه امور دارای تخلف در زمینه برداشت شن و ماسه بودند که هر یک از مالکین به 6 ماه حبس و 150 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند .
بیشتر ...
 

 مرمت و بازسازی آب بندان صلحدار کلای شهرستان سیمرغ به اتمام رسید
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آب بندان صلحدار کلا بخش تالارپی شهرستان سیمرغ از سوی امور منابع آب شهرستان قائم شهر ، سیمرغ و جویبار مرمت و بازسازی شد .
بیشتر ...
 

 تشویق سه گروه از همکاران در زمینه کسب موفقیت در حوزه عملکرد پدافند غیر عامل و شفاف سازی و دقت در تهیه گزارش مالی و تدارکات و پشتیبانی
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : در دی ماه سالجاری دکتر یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران از عملکرد سه گروه از همکاران در حوزه عملکرد پدافند غیر عامل ، شفاف سازی و دقت در تهیه گزارش مالی و تدارکات و پشتیبانی با درج در پرونده پرسنلی قددرانی نمود .
بیشتر ...
 

 گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران موفق به صعود قله 2000 متری کوشک شد
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : این گروه که حرکت خود را از سد شهید رجایی ساری در روز هشتم دی آغاز کرده بود پس از طی کردن مسیر موفق به صعود قله 2000 متری کوشک در منطقه دو دانگه ساری شد.
بیشتر ...
 

 برداشت کنندگان شن ماسه و تجاوز کنندگان به بستر رودخانه در شهرستان نور در آذر ماه سالجاری به 507 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران آقای مهندس حسن وجدی مدیر امور منابع آب شهرستان نور گفت : در طی آذر ماه سالجاری به پرونده 7 نفر از متصرفین بستر و برداشت کنندگان غیر مجاز شن و ماسه رسیدگی شد که 4 نفر آن به جزای نقدی به مبلغ 507 میلیون ریال و دو نفر دیگر به حبس تعزیری و یک مورد نیزحکم برائت متهم صادر شد .
بیشتر ...
 

 روند پیشرفت طرحهای آب استان با حضور قائم مقام وزیر نیرو ، استاندار مازندران ، جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران ارشد آب استان بررسی شد .
این نشست که در محل تصفیه خانه آب شرب شهرهای گروه الف برگزار شد آقای دکتر محمد ابراهیم یخشکی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با ارائه گزارش از چالش های منابع آب استان گفت : در نظر داریم شاخص برخورداری از آب را از 10 درصد فعلی به 40 درصد برسانیم وی گفت در بخش توسعه و نگهداری و بهره برداری شبکه های آبیاری و زهکشی میزان برخورداری از 15 هزار هکتار به 220 هزار هکتار خواهد رسید .
بیشتر ...
 

 ساخت سد انحرافی جوله رود در بابل آغاز شد
عملیات اجرایی سد انحرافی ' جوله رود ' شهرستان بابل روز پنجشنبه با حضور معاون عمرانی استاندار مازندران، نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در روستای احمدچاله پی از توابع بخش لاله آباد بابل آغاز شد
بیشتر ...
 

 آگهی مزایده ماشین آلات سنگین و سبک - لودر و گریدر و خودرو پاژن (یک دستگاه)
-
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 9 » صفحه:
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا